Biografia

W kolejnym sezonie startów zawodnik z Warszawy godził występy w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski z Mistrzostwami Polski w Rallycrossie. W obydwu tych różniących się od siebie konkurencjach Przybyszewski mając do dyspozycji Fiata Seicento zajmował drugie lokaty w klasie E1-1150 (GSMP) oraz klasie 2 (MPRC). Po kilku sezonach spędzonych w popularnym "Seju" nadszedł czas na zmianę auta.


W sezonie 2008 Marcin Przybyszewski skupił się przede wszystkim na startach w pierwszej edycji markowego pucharu Kia cee'd Lotos Cup. Sezon 2008 Przybyszewski rozpoczął od zajęcia dobrego, trzeciego miejsca w pierwszym biegu sezonu rozegranym na torze Hungaroring. W kolejnych rundach warszawianin startował w równo i w każdym swoim starcie solidnie punktował. Miedzy innymi w słowackich Piestanach, startując z ostatniego pola, dojechał na 4 miejscu, a w drugim wyścigu był trzeci. Bardzo dobry występ w drugim biegu V rundy (Tor Poznań - przy. aut) pozwolił zachować szanse na pierwsza trójkę sezonu. W finałowej rundzie Kia cee'd Lotos Cup Przybyszewski zajął jednak dwukrotnie 6. miejsce i tym samym skończył sezon na 5. pozycji.

Ubiegły sezon startów w Kia Lotos Cup Mop ukończył na 7. miejscu. Najlepszym jego wynikiem była czwarta lokata w drugim wyścigu przedostatniej rundy, która odbyła się na torze Pozna

marcin_przybyszewski_biografia
Marcin Przybyszewski on Facebook
';

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptują pliki cookie z tej witryny.